Ekibimiz

Ekibimiz

Ekibimiz

Ekibimiz | DentSmile
Dt. Hasan Karatay - Diş Hekimi

1980 yılında Elazığ’da doğdu. 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ninden dönem birincisi olarak mezun oldu. 2005 ile 2013 yılları arsında serbest diş hekimliği yapan hasan karatay 2013 yılında Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini kurdu.

Estetik diş hekimliği, İmlantoloji ve ileri cerrahi alanlarında sürekli eğitim prensibi ile birçok yurdışı ve yurt içi eğitim programlarına katılmış olup ayrıca TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği), CADA (Computer Aided Dentistry Academy), Türk Periodontoloji Derneği üyesidir.

Ekibimiz | DentSmile
Dt. Sema Tekin - Diş Hekimi

1983 yılında Köln, Almanya'da doğdu. Temel eğitimin ardından Rheinische Friedrich Wilhelms Üniversitesi (Bonn) Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2018 yılında aynı üniversitede doktorasını tamamlayarak “Dr.Med.Dent” ünvanını almıştır. . 2021 yılından itibaren Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmaktadır. Anadili olarak Almanca ve Türkçe, iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Fransızca bilmektedir.

Ekibimiz | DentSmile
Dt. Aytuna Yardım - Endodontist

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2013 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra 4 yıl özel polikliniklerde çalıştı. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başlamıştır. İstanbul Diş Hekimleri Odası ve Türk Endodonti Derneği üyesi olup, doktora eğitimine devam etmektedir.

Ekibimiz | DentSmile
Dr.Dt. Pırıl Başaran - Pedodontist

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde okumaya başladı. 2018 yılında lisans eğitimini aldıktan hemen sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı'nda doktora eğitimini tamamlamıştır. Halen Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde Pedodonti Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Ekibimiz | DentSmile
Specialist Dr.Dt. Akif Arslan - Orthodontist

1986 yılında Bingöl’de doğdu. 2005 yılında Bingöl Anadolu Lisesini bitirdi. Ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğrenimine başladı. 2011 yılında Lisans eğitimini tamamladı. İstanbul’da 2 yıl muhtelif kliniklerde görev yaptıktan sonra 2013 yılında Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı ve 2017 yılında uzmanlığını tamamladı. Ortodonti Uzmanı olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görev yapmaktadır.

Ekibimiz | DentSmile
Assist.Prof.Dr.Dt. Kılıçarslan Argın - Periodontolog

1973 yılında Bursa'da doğdu. Temel eğitimin ardından 1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı üniversitenin Periodontoloji bölümünden mezun olarak 2005 yılında ihtisasını tamamladı. 2007 yılında birçok uluslararası hakemli dergide yayınlanan akademik makalelere imza atan deneyimli doktor Yrd. Türk Periodontoloji Derneği, Avrupa Periodontoloji Derneği ve Lazer Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesidir. Dentsmile'de periodontolog olarak çalışmakta ve akıcı bir şekilde İngilizce ve Almanca (orta seviye) bilmektedir.

Ekibimiz | DentSmile
Dt. Sevde Karabul - Diş Hekimi

1995 yılında İstanbul’da doğdu. 2013 yılında Maltepe Fen Lisesi’ni bitirdi ve ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğrenimine başladı. 2018 yılında lisans eğitimini bitirdi. Diş Hekimi olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yapmaktadır.

Whatsapp Whatsapp